Get Adobe Flash player

Informacja o spotkaniu wrzesień 2016

Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

 

 

13 lat mija!

 

13 lat minie w tym roku od czasu zaaprobowania przez mojowolczyków inicjatywy kolegi Macieja Kucharskiego w sprawie corocznych wrześniowych spotkań w Mojej Woli, organizowanych dla absolwentów  naszego Technikum Leśnego.

Kilkanaście takich spotkań, także majowych, znalazło swoje miejsce na kartach historii naszych zjazdów absolwenckich - patrz pozycja Menu "Zjazdy i spotkania po latach" oraz albumy tematyczne Galerii zdjęciowej.

Uwieczniło je także wiele opisów i fotografii oraz artykułów prasowych.

W tymże czasie przebudowana została Stanica "Biały Daniel" w której się spotykaliśmy, gdzie biesiadowaliśmy i nocowaliśmy. Dzisiaj ten obiekt jest na tyle atrakcyjny turystycznie, że zorganizowanie tam spotkania napotyka na pewne utrudnienia, w związku z czym informujemy:

1. Tegoroczne spotkanie absolwentów planowane jest na pierwszy wrześniowy weekend tzn.

3 - 4.09.2016 [sobota - niedziela].

2. W ramach spotkania w sobotę o godz. 16-tej planowany jest wspólny, tradycyjnie jak co roku, obiad z deserem i pogaduchami przy kawie.

3. Koszt obiadu to łącznie około 35 zł/osoba [dwa dania, napoje, ciasto, wynajem sali].

4. Indywidualne zgłoszenia wykupienia obiadu należy wcześniej rezerwować telefonicznie u Pani Genowefy Brzezichy tel. 790 428 400.

5. Link do info o Stanicy, możliwościach i cenach to     http://xn--sonie-vcb.pl/index.php/85-atrakcje-turystyczne/174-osrodek-bialy-daniel-3

6. Dla planujących nocleg informujemy, że pokoje w Stanicy są niedostępne [choć można zapytać o wycofane rezerwacje] - najbliższe kwatery noclegowe można jednak rezerwować np. w Agroturystyce Pani Krystyny Beutel w pobliskim Możdżanowie16. tel. 505 515 692.

Odległość 7 - 11 km/samochód, zależnie od trasy. Cena noclegu około 40 zł/osoba.

Informujemy, że w  Internecie można znaleźć wiele tego typu ofert noclegowych w okolicy Sośni.

7. W dniu spotkania tzn. 03.09.2016 na terenie Stanicy odbędzie się też start i meta III rowerowego rajdu leśników Hajstra organizowanego przez Nadleśnictwo Antonin, co jednak nie powinno być utrudnieniem, ale dodatkową atrakcją dla uczestników spotkania.

8. Kolega Maciej Kucharski proponuje, aby, w miarę możliwości, wystąpić na wspólnym uroczystym obiedzie w mundurach leśnych lub myśliwskich.

 

Zapraszamy.

 

Poprawiony (wtorek, 02 sierpnia 2016 21:05)